Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Twoi najbliżsi to sens Twojego życia. Chcesz zapewnić im dostatnie i spokojne życie. Bez trosk, zmartwień i problemów finansowych. Pragniesz sprawić, by byli bezpieczni, na wypadek, gdy los zgotuje niemiłe niespodzianki...

Masz rodzinę, dzieci, ludzi, o których się troszczysz i którzy stanowią o sensie Twojego życia. Chcesz zapewnić im dostatnie i spokojne życie. Pragniesz sprawić, by byli bezpieczni na wypadek, gdy los zgotuje niemiłe niespodzianki... Co jest najważniejsze - ich zdrowie, zabezpieczenie środków na życie czy edukację, a może kapitał na początek samodzielnego życia Twoich dzieci? Zobacz, jak możesz spełnić swoje plany i oczekiwania na teraz i na przyszłość.

Nowa Perspektywa

Nowa Perspektywa jest programem ubezpieczeniowo-inwestycyjnym, który w ramach ubezpieczenia zapewni Twoim bliskim wsparcie finansowe jeśli Ciebie zabraknie, pozwoli Ci ubezpieczyć swoje zdrowie i życie, zdrowie Twoich najbliższych: partnera i dzieci. Dzięki Nowej Perspektywie możesz także długoterminowo gromadzić oszczędności. Nasz program pozwala na łatwe dopasowanie do Twoich potrzeb.

Opiekun VIP

Opiekun VIP jest programem stworzonym z myślą o wymagających klientach. Nasz program w ramach ubezpieczenia zapewni Twoim bliskim wysokie wsparcie finansowe jeśli Ciebie zabraknie (od 300 tys. zł), pozwoli Ci ubezpieczyć swoje zdrowie i życie umożliwiając wybór 10 ubezpieczeń dodatkowych w razie niezdolności do pracy, zachorowania, leczenia szpitalnego, wypadku. W ramach programu możesz także dobrze ulokować oszczędności dzięki 6 ubezpieczeniowym funduszom kapitałowym.

Gwarantowana Renta Kapitałowa

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym i rzetelnym zarządzaniu Twoimi pieniędzmi, niezależności, wygodzie i standardzie życia, gwarancji regularnych wypłat świadczeń to Gwarantowana Renta Kapitałowa jest produktem idealnym dla Ciebie. Gwarantowana Renta Kapitałowa zapewnia Ci poczucie bezpieczeństwa i komfort poprzez regularne wypłaty świadczeń rentowych, które stanowią uzupełnienie świadczeń emerytalnych z I i II filaru. W przypadku renty dożywotniej świadczenia będą wypłacane do końca Twojego życia - nawet po wyczerpaniu zgromadzonego kapitału.